Blog | AG Instalacje


Strona Główna > Blog | AG Instalacje

Co jaki czas robić przegląd instalacji gazowej?

Data: 31 maja 2022 | Autor: admin

Zastanawiasz się, czy już czas na zlecenie przeglądu gazowego? Zobacz, dlaczego nie warto zaniedbywać tego typu działań i jakie konsekwencje nas czekają, jeśli o nich zapomnimy. Dlaczego nie należy zapominać o takiej sprawie jak przeglądy gazowe? Tego typu usługi gazownicze w większości przypadków trwają chwilę. Ich wagi nie da się jednak przecenić, bo to z… czytaj więcej.

Kiedy wchodzi hydraulik przy budowie domu?

Data: 31 maja 2022 | Autor: admin

Trudno wyobrazić sobie dom bez instalacji hydraulicznej. To ona odpowiada za to, by woda była doprowadzona do nieruchomości, a następnie odpowiednio rozprowadzona po jej obszarze. Zdecydowanie można stwierdzić więc, że prawidłowo wykonane instalacje hydrauliczne są podstawą sprawnego funkcjonowania gospodarstwa domowego. Kiedy przychodzi czas na zakładanie instalacji hydraulicznych? Budowa domu to złożone zadanie. Należy zadbać nie… czytaj więcej.

Najczęstsze awarie związane z hydrauliką.

Data: 5 maja 2022 | Autor: admin

Awarie instalacji hydraulicznych stanowią nieodłączny element każdego obiektu mieszkalnego. Część usterek można naprawić samodzielnie, jednak w przypadku poważniejszych uszkodzeń konieczna jest pomoc specjalisty. Poznaj najczęstsze awarie związane z hydrauliką! Cieknący kran Nieustannie kapiąca woda z kranu stanowi poważny problem, szczególnie pod kątem zwiększonych rachunków miesięcznych. Najczęstszym problemem jest w tym przypadku nieszczelna uszczelka, którą można… czytaj więcej.

kuchenka gazowa

Montaż kuchenki gazowej – wszystko co musisz wiedzieć!

Data: 5 maja 2022 | Autor: admin

Pomimo tego, że popularność kuchenek elektrycznych oraz płyt indukcyjnych nieustannie wzrasta, to właśnie kuchenki gazowe nadal wiodą prym – nie tylko w mieszkaniach, ale i w najlepszych restauracyjnych kuchniach. Planując montaż kuchenki gazowej musimy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Montaż instalacji gazowych Warszawa – tylko z uprawnieniami… czytaj więcej.

Instalacje gazowe i ich bezpieczne użytkowanie

Data: 30 czerwca 2021 | Autor: admin

Wszystkie instalacje gazowe powinny działać sprawnie i zapewniać bezpieczeństwo osobom użytkującym. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii stosowanie takich rozwiązań przestało wiązać się z wysokim ryzykiem. Nadal jednak należy wdrożyć konkretne kroki, mające na celu zabezpieczenie instalacji przed awariami i nieprawidłowym działaniem. Jak zadbać o sprawne działanie instalacji gazowej? Jedną z najważniejszych kwestii jest upewnienie się, że… czytaj więcej.

Jakie hydrauliczne instalacje sanitarne może zamontować hydraulik

Data: 30 czerwca 2021 | Autor: admin

Na pomoc hydraulika liczymy, gdy pojawia się jakaś nagła awaria. Ze wsparcia specjalisty dobrze jest skorzystać również w sytuacji, gdy stajemy przed koniecznością zamontowania konkretnych instalacji hydraulicznych. Dziś sprawdzamy, czym dokładnie zajmują się tacy eksperci. Instalacje sanitarne Trudno jest wyobrazić sobie jakikolwiek budynek użytkowy bez hydraulicznej instalacji sanitarnej. Takie rozwiązania wdraża się już na etapie… czytaj więcej.

Montaż instalacji gazowej – formalności z tym związane

Data: 14 maja 2021 | Autor: admin

Żeby montaż instalacji gazowej przeprowadzony był zgodnie z prawem, powinniśmy zatroszczyć się o szereg formalności. Dziś dzielimy się wskazówkami, dzięki którym ten proces będzie przebiegał sprawniej. Zakładanie instalacji gazowej – pierwsze kroki Podstawową sprawą jest zrealizowanie odpowiedniego projektu. Tym zadaniem powinna zająć się osoba z doświadczeniem oraz kompetencjami, potwierdzonymi oficjalnymi uprawnieniami. Dokument dołączony będzie do… czytaj więcej.

Montaż instalacji gazowych i inne usługi gazownicze - lepiej skorzystać z usług specjalisty z uprawnieniami

Montaż instalacji gazowych i inne usługi gazownicze – lepiej skorzystać z usług specjalisty z uprawnieniami

Data: 17 listopada 2020 | Autor: admin

Można wyróżnić różne powody, dla których decydujemy się na montaż instalacji gazowej w domu. Niższe rachunki, wygoda oraz względy ekonomiczne to jedne z najważniejszych. Każda osoba, która podjęła decyzję o tym, żeby korzystać z tego paliwa energetycznego, staje przed kolejną rozterką – jakiemu specjaliście powierzyć to zadanie? Instalacje gazowe – kto zajmuje się zleceniami na… czytaj więcej.

Montaż instalacji hydraulicznych i sanitarnych - dobry fachowiec to gwarancja niezawodności

Montaż instalacji hydraulicznych i sanitarnych – dobry fachowiec to gwarancja niezawodności

Data: 17 listopada 2020 | Autor: admin

Problem z instalacją hydrauliczną? Jeśli mamy pokusę, żeby uporać się z tą kwestią samodzielnie, warto najpierw przemyśleć sprawę. Montaż i wymiana usług sanitarnych – czy rzeczywiście oszczędzamy, próbując zająć się tym sami? Jeśli decydujemy się wykonać jakiekolwiek prace hydrauliczne, takie jak montaż czy wymiana urządzeń sanitarnych, przeważnie robimy to, żeby zaoszczędzić. Nie chodzi jednak o… czytaj więcej.

Pogotowie hydrauliczne, czyli pomoc w nagłych przypadkach

Data: 28 sierpnia 2020 | Autor: admin

Problemy z hydrauliką przeważnie wiążą się z koniecznością nawiązania kontaktu ze specjalistą i umówienia wizyty w naszym mieszkaniu. Z pomocy hydraulika korzystamy również, gdy po prostu potrzebujemy zamontowania nowej instalacji lub wymiany starej. W niektórych sytuacjach jednak nie można czekać, bo efekt awarii z minuty na minutę powoduje coraz większe szkody. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest… czytaj więcej.